РЕСТАВРАЦІЯ, ШЛІФУВАННЯ, ФАРБУВАННЯ У ФАРБУВАЛЬНІЙ КАМЕРІ

Ремонт дверей

Навіть найякісніші і дорогі двері з часом вимагають реставрації. Для того, щоб Ваші двері завжди мали привабливий вигляд, необхідно займатися їх реставрацією мінімум кожні 5 років. Зношена оббивка, потертості, тріщини і вм’ятини на дверях виглядають не естетично і істотно знижують рівень інтер’єру Вашого приміщення.

Якщо Ви плануєте ремонт, замість заміни дверей, віддайте перевагу їх реставрації. Багаторічний досвід, високий рівень кваліфікації і професіоналізм дозволяє нашим майстрам якісно і швидко відреставрувати двері з різними вадами. Наявність всіх необхідних інструментів дозволяє нам провести реставрацію різних рівнів складності.

При виїзді на об’єкт, наш майстер проаналізує стан дверей і визначить яким способом найбільш швидко і недорого відновити їх презентабельний вигляд. У більшості випадків, ми працюємо на місці. Але бувають випадки, коли провести ремонт на місці не представляється можливим. У таких випадках ми транспортуємо їх для реставрації в майстерню.


Після визначення обсягу робіт, майстер повідомить терміни, необхідні для проведення ремонту. Прислухайтеся до думки нашого фахівця, так як для отримання хорошого результату, кожен етап необхідно виконати якісно, ​​не поспішаючи і в результаті Ви отримаєте практично новий виріб. Наприклад, для проведення якісного і довгострокового фарбування або покриття лаком, необхідно, щоб кожен шар шпаклівки або морилки добре просох, а іноді потрібно і не один шар.

Великою популярністю користується оббивка дверей МДФ фасадами і обшивка дермантином, кожзамом або кожвінілом. Оббивка МДФ фасадами має різноманітні кольори і фактури і з легкістю впишеться в будь-який інтер’єр. При виїзді на об’єкт майстер зможе точно визначити оптимальну товщину накладки для мінімізації навантаження на петлі. Така процедура проводиться безпосередньо на місці і не вимагає демонтажу і транспортування в майстерню.

Обшивка дверей також досить популярна, так як виглядає дуже стильно, а за вартістю недорога. Якщо Ви вирішили обшити двері, наші майстри нададуть Вам широкий асортимент матеріалів і забарвлень.
Слід зазначити, що звертаючись до наших фахівців, Ви отримуєте реставрацію дверей на вищому рівні з мінімальними витратами.

Завітайте до нашої майстерні або замовте безкоштовний виїзд майстра!

Майстерня по ремонту меблів в Києві © Всі права захищені.

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ