РЕСТАВРАЦІЯ, ШЛІФУВАННЯ, ФАРБУВАННЯ У ФАРБУВАЛЬНІЙ КАМЕРІ

Ремонт меблів - Київ

Якщо ви задумали провести ремонт в квартирі або вирішили просто зробити перестановку, то значить прийшов час визначитися з дизайном. Але що робити зі старими меблями? Вам допоможуть ті хто знає як провести ремонт меблів яку дуже любив вами. Ремонт диванів, стільців, столів, будь-яких меблів в Києві, ми виконаємо на вищому рівні.

  • Фабрична якість.
  • Виїзд замірника безкоштовно.
  • Професіоналізм, швидкість і доступні ціни – це наша головна відмінна риса!
Телефонуйте. Консультація та виклик майстра – безкоштовно!

Ремонт м'яких меблів - Київ

Дорога чи вона вам як пам’ять, або у вас просто недостатньо коштів для придбання нової? А можливо ви просто настільки звикли до улюбленого дивану, що розлучатися з ним ні за що не хочете, не дивлячись на стирчить з нього пружину? Або ваш диван з вельми оригінальним дизайном втратив свій зовнішній вигляд і виглядає зовсім непривабливо або при транспортуванні з’явилися подряпин або поломка фурнітури. Не варто відразу засмучуватися і відправляти ваші меблі на звалище. Яке б не було пошкодження подумайте, чи варто списувати старі меблі з рахунків або було б розумніше просто зробити ремонт меблів? Чи зможете ви підібрати для себе таку ж зручні меблі як зараз?

Будь-які меблі піддаються ремонту. При бажанні можна замінити наповнювач м’яких меблів, старі пошарпані деталі або дрібні механізми трансформації на нові. Перетягнути оббивку або просто освіжити дизайн вашого улюбленого дивана, усунути подряпини, різні відколи, замінити розхитані елементи, пересихання матеріалів меблів. Коли проводиться ремонт меблів все це вам допоможуть усунути кваліфіковані майстри завдяки сучасним високотехнологічним матеріалами.

Ремонт меблів на дому в Києві

Вартість ремонту меблів значно менше покупки нової, тому заощадить ваші кошти, хоча звичайно, не варто забувати і про складність ремонту. Не варто купувати нову не дорогі меблі, так як низька вартість обумовлена ​​не якісними матеріалами. Ремонт дивана, стільця або столу обійдеться вам набагато дешевше, ніж її вартість. Вигідніше і практичніше відремонтувати стару улюблену і вже роками перевірену меблі, ніж купувати все підряд.

Професійний підхід вдихне в предмет нове життя. Реставрація шкіряних і дерев’яних меблів створить унікальний інтер’єр із старовинних меблевих гарнітурів.

Поверніть ваших меблів колишнє багатство, порадуйте себе яскравими квітами, оригінальними рішеннями, освіжіть інтер’єр і просто дозвольте собі трохи свободи. Нехай ваша квартира або офіс будуть виглядати по-новому і радувати вас і ваших гостей.

Ви можете зв’язатися з нами у зручний для Вас час.
Консультація і виклик Майстра – безкоштовно!
Телефонуйте, ми обов’язково допоможемо вам!

Завітайте до нашої майстерні або замовте безкоштовний виїзд майстра!

Майстерня по ремонту меблів в Києві © Всі права захищені.