РЕСТАВРАЦІЯ, ШЛІФУВАННЯ, ФАРБУВАННЯ У ФАРБУВАЛЬНІЙ КАМЕРІ

Реставрація меблів

Отримайте знижку 10% на перше замовлення!

Ви можете зв’язатися з нами у зручний для Вас час.

Консультація і виклик Майстра – безкоштовно!

  • Фабрична якість.
  • Виїзд замірника безкоштовно.
  • Професіоналізм, швидкість і доступні ціни – це наша головна відмінна риса!
Телефонуйте. Консультація та виклик майстра – безкоштовно!

Приклади робіт

Наші ціни

Перетяжка кухонного куточка

Реставрація антикваріату

договірна

Фарбування меблів у фарбувальній камері

договірна

Перетяжка кухонного куточка

амінник шкіри, тканина. Маленький

1300 грн.

Замінник шкіри, тканина. Великий

1500 грн.

Перетяжка стільців

Сидіння

150 грн.

Сидіння, спинка

230 грн.

Кухонний табурет

100 грн.

Переклеювання стільця

220 грн.

Лакування стільця

600 грн.

Перетяжка софи

6-ти подушечна

1600 грн.

7-ми подушечна

1800 грн.

Перетяжка м'якого куточка

Диван-книжка, боковини дерев'яні + 2 крісла

2200 грн.

Диван-книжка, боковини тверді в тканині + 2 крісла

2400 грн.

Диван-книжка, боковини м'які в тканині + 2 крісла

2500 грн.

Диван, що розкладається вперед + 2 крісла

2600 грн.

Перетяжка диванів

Книжки, боковини без тканини

900 грн.

Книжки, боковини тверді в тканині

1200 грн.

Книжки, боковини м'які в тканині

1300 грн.

Розкладається вперед, все м'яке

1300 грн.

Кутовий диван

2800 грн.

Диван-малютка

1000 грн.

Перетяжка крісел

Боковини без тканини

700 грн.

Боковини тверді в тканині

800 грн.

Боковини м'які в тканині

900 грн.

Високе, з великими боковинами

900 грн.

Крісло-ліжко

1000 грн.

Матеріали перетяжки

Тканина

від 190 грн/п.м.

Кожа

від 1200 грн/кв. м.

Шкірозамінник

від 180 грн/п.м.

Технологічна тканина

від 60 грн/п.м.

Поролон

90-300 грн/ п.м.

Послуги з ремонту

встановлення гудзика

6 грн.

заміна пружинного блоку

300 грн.

заміна елемента столярки

250 грн.

ремонт механізму трансформації

120 грн.

робота з натуральною шкірою

договірна

зміна дизайну виробу

договірна

столярні роботи

договірна

Реставрація меблів

Реставрація старих меблів

Скрізь де б ми не знаходилися, удома, на роботі, в гостях, в місцях відпочинку, нас оточує меблі та інші предмети інтер’єру. І дуже важливо, щоб нам було комфортно і зручно, а так же все що нас оточує, відповідало нашому смаку і переваги. Часто багато хто з вас стикаються з фінансовими труднощами, які заважають повністю замінити вашу меблі. Але як же бути, якщо вона втратила свою привабливість? Як облаштувати собі затишне містечко, якщо ваша меблі має досить пошарпаний вигляд?

Реставрація м’яких меблів дозволить вам подивитися на вашу меблі по-іншому і значно скоротить ваші витрати. Реставрація меблів – це майже ціла наука. Фахівці повертають до життя самі непримітні і пошарпані елементи, перетворюючи їх в унікальний шедевр. Старі, нікому непотрібні шафи, стільці, дивани вони з легкістю перетворять і повернуть їм колишню пишність.

Основна мета реставраторів – відновлення первісного вигляду, тобто прибрати всілякі дефекти, відколи, розломи, вм’ятини тим самим відновити функціональність. Такі роботи вважаються одними з найскладніших видів ремонту, особливо старовинних меблів. Антикварні меблі робилася, часто людськими руками, тому цілком справедливо, що ремонт таких виробів займає більше часу, сил, акуратності і вимагають високої кваліфікації реставратора.

Якщо у вас зберігся прабабушкін стілець або інший предмет меблів найкраще було б віддати його фахівцеві. Професійна реставрація меблів перетворить непоказний, даремний, поламаний предмет на витвір мистецтва і поверне його функціональність. Ви отримаєте ексклюзивну річ, що не відчуваючи особливих грошових витрат.

Так само ви можете відреставрувати звичайний предмет, який не має багату історію, а просто пошкоджений десь в дорозі, або з яких-небудь інших причин. Якщо відколовся куточок столу, лак на стільці вже зовсім непомітний, шафа подряпаний, то звертайтеся до фахівців і старі меблі буде радувати вас ще не один рік.

Ми займаємося всіма видами робіт: реставрація старих меблів, дерев’яної антикварних меблів, дверей, стільців, столів і диванів.

Відновлення меблів

Дуже часто, коли люди озираються навколо себе, бачать пошарпану часом меблі. Вид старої, потертій, поламаних меблів не приваблює, скоріше навпаки, відштовхує. Будь-які меблі з часом блякне і втрачає вигляд. На жаль це неминуче. Але вихід є. Ви можете відновити і відремонтувати свої меблі в майстерні. Після того як професіонали почнуть відновлення меблів в ваших улюблених предметах інтер’єру прокинеться друге дихання.

Багато викидають свої старі шафи, столи, ліжка, помилково вважаючи, що вже ніщо не може повернути їм гарний вигляд. Це помилка, тому що навіть самий старий і непривабливий предмет інтер’єру можна перетворити на родзинку вашої квартири. Чи помічали ви, як дорого оцінюють масивну старовинні меблі ?! А звертали ви увагу на свої старі меблі ?! Чим же вона гірше ?!

Замовивши відновлення меблів ви завжди можете відремонтувати старі пошарпані деталі або дрібні механізми, перетягнути оббивку і наповнювач, можете змінити дизайн будь-якого предмета інтер’єру, прибрати подряпини на будь-якій поверхні замінити різні пошарпані або розхитані елементи.

Ви кожен день проходите мимо приїлися вже шаф, стільців і ліжок і вам навіть в голову не приходить, що всього лише трохи вашої фантазії і досвідчені руки фахівців і ви станете власником унікальної речі. Ваша відновлена ​​меблі заграє по-новому і принесе в вашу квартиру нові відтінки.

Більш того, ремонт і відновлення меблів набагато вигідніше, ніж придбання нової. Тим більше що якісна і міцна меблі коштує дорожче в кілька разів. Чи варто відмовлятися від вже полюбилися вам речей.

Комфорт і затишок вам подарують улюблені і потрібні вам речі. Не відмовляйтеся від них, чините їх і створюйте в своєму будинку особливу атмосферу затишку і спокою. Фахівці реставратори і майстри завжди допоможуть вам у цьому.

Ви можете зв’язатися з нами у зручний для Вас час.
Консультація і виклик Майстри – безкоштовно!
Телефонуйте, ми обов’язково допоможемо вам!

Завітайте до нашої майстерні або замовте безкоштовний виїзд майстра!

Майстерня по ремонту меблів в Києві © Всі права захищені.