РЕСТАВРАЦІЯ, ШЛІФУВАННЯ, ФАРБУВАННЯ У ФАРБУВАЛЬНІЙ КАМЕРІ

Вироби з дерева

Вироби з дерева в усі часи користувалися величезною популярністю. Це скоріше не просто «мода», а бажання бути ближче до наших предків, які всі дерев’яні приналежності відносили до оберегів. Наші предки завжди ставилися до дерев з великою пошаною, а деякі з них навіть вважалися священними, а тому вироби з них завжди повинні бути присутніми в кожному будинку, захищаючи і привносячи в цей будинок тільки позитивну енергетику.

Дерев’яні вироби створюють затишок у Вашому домі, а також відрізняються своєю довговічністю. Також слід зазначити, що дерево є екологічно чистим продуктом, що не входить ні в яке порівняння з пластиком.

Фахівці нашої майстерні пропонують Вашій увазі різноманітність дрібних виробів з дерева, які порадують Вас і Ваших близьких, а також внесуть різноманітність в інтер’єр Вашого будинку.


Для виготовлення ми використовуємо такі породи дерева, як: дуб, бук, сосна, клен, вишня, осика. Вироби з таких порід дерева вражають своєю довговічністю і красою, дарують тепло, притягують благополуччя. У своїй роботі ми використовуємо лазерне гравіювання, випалювання по дереву, що зробить Ваше замовлення ексклюзивним і неповторним.

Наші майстри мають високий рівень знань і навички роботи з деревом, і Ви можете бути впевнені, що замовлені у нас вироби мають високу якість і довговічність. Для виготовлення виробів з дерева, ми використовуємо новітні інструменти і передові технології, тому наші вироби виготовляються швидко і завжди мають гарний презентабельний вигляд. Володіючи такими перевагами, ми зможемо втілити в життя саму затребувану Вашу ідею.

Якщо Ви невизначені в своїх рішеннях щодо дизайну того або іншого виробу, фахівці нашої майстерні зможуть Вам порадити, як краще здійснити вашу мрію або запропонувати вже готовий варіант.

Завітайте до нашої майстерні або замовте безкоштовний виїзд майстра!

Майстерня по ремонту меблів в Києві © Всі права захищені.

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ